لباس ضد اسید که در جاسازی طلا به سارقان کمک کرد

هنگام خرید لباس ضد اسید باید گزارش تست را از تامین کننده دریافت کنید، مشخصات محصول در گزارش تست، شماره دسته تولید، تاریخ تولید، مطابقت پارچه خمیری با محصول ارائه شده را بررسی کنید و نمونه برای مراجعات بعدی هنگام سفارش لباس ضد اسید باید به موارد زیر توجه کرد:

1، برای جلوگیری از اسید از لباس و بدن ترکیبی از قطعات، لباس، لباس و سایر تجهیزات محافظ شخصی بین غوطه وری.

2، به منظور جلوگیری از نفوذ پاشش اسید، لباس ضد اسید به طور کلی نباید کیسه قابل مشاهده باشد. سوراخ هوا در زیر بغل، پشت، لگن در داخل بهتر است، تا از دسترسی مایع اسید جلوگیری شود.

همچنین تسمه ها، تسمه ها، حلقه ها یا هر تزئین غیرضروری دیگر را تا جایی که ممکن است بردارید تا اسید در شکاف ها جمع نشود و مانع کار نشود.

3، درزها را با دست به سختی بکشید و درزها نباید کشیده شود، لباس کار ضد اسید نوع تنفسی نباید شکسته شود، لباس های لباس ضد اسید و قلیایی غیر قابل نفوذ نباید صمغ زدایی شود.

4، همراه با سایر تجهیزات محافظ شخصی، مانند کفش های ضد اسید و قلیایی، دستکش های ضد اسید و سایر موارد، لازم است اطمینان حاصل شود که لباس ها و شلوارهای ضد اسید بین ژاکت، بین پیراهن و ضد اسید دستکش، شلوار و ضد بین یقه کت و کلاه ضد اسید بین ترکیبی از قطعات معقول، برای جلوگیری از پاشش اسید، بلکه برای اطمینان از فعالیت های آسان، آسان به پوشیدن.

مجهز به سایر تجهیزات حفاظت فردی نیز باید عملکرد ضد اسیدی داشته باشد.

5، بهتر است مایع اسیدی مورد استفاده در سایز را شبیه سازی کنید و لباس ضد اسید را به طور خلاصه آزمایش کنید.